Ünlü köşe yazarı ve televizyoncu Mesut Yar, Bodrum’da yazlık ev arayışına başladı. ConCept Yapı’nın 5 ayrı projesini ziyaret eden Yar, projelerin her birini yakından inceledi.

Her projesinde bir farklılığa imza atmayı ilke ve standart olarak kabul eden ConCept Yapı, Bodrum’da daha önce yapılmamış projeleri tasarlayarak, yaşayanların kendilerini özel hissedeceği konut projeleri üretmeye devam ediyor.

Bodrum’da farklı ve özgün yaşam alanı arayışına başlayan Mesut Yar, ConCept Yapı’nın Art Of Yalıkavak başta olmak üzere 5 ayrı projesini ziyaret etti. Proje detaylarını inceleyen Yar; “ Bodrum’un geleneklerini iyi okumuş ve özümsemiş çalışmaları yakından gördüm. Açıkçası yaşadığı coğrafyayı içselleştirmeden yana biriyim. Geçmişimin ve geleceğimin Bodrum’unu ziyaret ettiğim proje lokasyonlarında hayal edebildim. Kim bilir belki çok yakında ben de hayatımın konseptini Bodrum’a göre kurabilirim. Bana bu enerjiyi veren Consept Yapı yetkililerine teşekkür ediyorum. ” dedi.

Bodrum Gündem | Bodrum Haber – Gazeteleri – Güncel – Son Dakika – Yerel Haber Bodrum – Bitez – Konacık – Ortakent – Turgutreis – İslamhaneleri – Akyarlar – Gümüşlük – Kadıkalesi – Mumcular – Güvercinlik – Milas – Yalıkavak – Gündoğan – Türkbükü – Torba – Fatih Bozoğlu