ConCept Yapı Bodrumda 4 büyük ve iddialı projenin lansmanını gerçekleştirirken iddialı projelerine yakışan bir lansman tanıtımı yaptı.
100.000.000,00 TL yatırımla, şu an toplamda 51.500m2 inşaata start veren ConCept, BODRUM’ da daha önce yapılamamış projeleri tasarlayarak, insanların, kendilerini özel hissedeceği konut projelerini tanıttı.

19 Ağustos gecesi Ortakent Bodrum Plazada gerçekleşen lansmanda Bodrum’un en prestijli projeleri tanıtıldı. Her projesinde bir ayrıcalığa ve farklılığa imza atan firma, eş zamanlı başladığı ve önümüzdeki yıl teslim etmeyi planladığı INFINITY of YALIKAVAK, ART of YALIKAVAK, SERENITY of GÜNDOĞAN, SILENCE of BODRUM adlı 4 projesinde sona yaklaştı.

Projelerin tanıtım Lansmanı Nida Şan ve Açelya Elmas’ın sunumuyla gerçekleşti. Yeşim Salkım ve orkestrası muhteşem müzik performans ile konuklara zevkli dakikalar sundu.

Partide, ünlü sanatçılar Ivana SERT, Safiye Soyman, Faik Sönmez, Spor camiasından Metin Tekin, Yattara, Yetkin Etkin, Kaya Çilingiroğlu, teknik direktör Yılmaz Vural, Basın Camiasından Salih Keçeci, Bülent Makar, Reşat Balcıoğlu katılımları ile keyifli anlar yaşandı. sanatçılar, Bodrum’un bu en prestijli konutları olan projelerden birer ev alıp birbirlerine komşu olacaklarını da dile getirdiler.

Concept Yapı yönetim kurulu üyeleri Eray Gül, Fuat Akın, Serkan User görmüş oldukları katılım ve ilgiden duydukları mutluluğu dile getirdiler. Samimi, sıcak ve keyifli geçen gece için Yönetim Kurulu üyesi Serkan User” Hayata geçireceğimiz tüm projelerimizde teknoloji ve kaliteyi katmak adına Alman NOLTE KUCHEN ve İtalyan MIDJ markalarının Bodrum Bayiliklerini aldık. Ciddi bir yapılanma ile proje arazilerini satın aldık. 100.000.000,00 TL yatırımla, şu an toplamda 51.500m2 inşaata start vermenin mutluluğu içersindeyiz. ConCept, BODRUM’ da daha önce yapılamamış projeleri tasarlayarak, insanların, kendilerini özel hissedeceği konut projeleri üretmenin grurunu yaşıyoruz. Katılımları ile bize güç veren tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Konut Haberleri